Yılbaşı Ruhuna Girmenizi Sağlayacak Ev Ürünleri Pembekariyer #evdekal

Yılbaşının gelişi sana da mutluluk getirmiyor mu? Bizce senenin en güzel ve keyifli zamanlarından biri!

Yılbaşı ruhuna girmek içinse sana önerebileceğimiz ev ürünleri saymakla bitmez. Bu şekilde söyledik diye sakın ürünlerimizi bir tek yılbaşı partilerine hususi sanma. Zira bizce yeni senenin en güzel kısımlarından biri de sakince evde kutlamak ve tatilin tadını çıkarmak…

Yalnız olman ya da parti vermeyecek olman bu güzel yeni yıl ruhunu kaçırmana engel olmasın! Bu yüzden, haydi gel beraber birbirinden tatlı ürünlerimizi inceleyelim!

 

Ev Terlikleri

 

Penti’nin birbirinden tatlı ev terliklerimizi gördün mü ? Yeni yıl ruhunu en sempatik şekilde benimsemek istiyorsan bu terlikler tam senlik diyebiliriz! Terlikler o denli şeker ki, giydiğinde bakmaya doyamayacaksın ve yüzüne de minimum terlikler kadar şeker bir gülümseme yerleşecek. Kısaca Penti bu yıl da, #HepBenimle diyebilmen için yılbaşında bile asla yalnız bırakmayacak!

 

Çoraplar

Yılbaşı sence de kırmızı çoraplar demek değil mi? Kışın en soğuk zamanında hem kumaşıyla hem de sevimliliğiyle içini ısıtacak bu çoraplar, yılbaşı gününün favorisi olacağı şeklinde bununla beraber da yeni yıl için tatlı bir armağan alternatifi! Yeni yıla sakın kırmızı çoraplarını giymeden girme! Zira biz bunların sana tüm yıl talih getireceğine inanıyoruz!

 

Pijama

Evde oturmanın tadı, rahat mı rahat Penti pijamalarla çıkar. Sen yeni senenin ışıl ışıl ruhunu her eşyanda hissedebil diye, Penti bu pijamaları tasarladı! Kırmızı ve beyazın mükemmel uyumuna ve bu tatlı takıma hayır demek olanaksız!

Tahmin ediyoruz ki sen de bizim şeklinde, evde aynaya baktıkça mutlu olanlardansın!

 

Kırmızı Gecelik

İşte geldik aslolan bölüme… Yılbaşında kırmızı giymenin talih getirdiğinde inanmıyorum diyen yoktur herhalde! Her detayıyla yeni yıl ruhunu yansıtan bu kırmızı gecelik, sana gelecek yılda oldukca talih getirecek! Bu yüzden de, şimdiden sepetine eklemeyi sakın unutma!

Sana önereceğimiz birbirinden güzel yeni yıl alternatiflerimiz  bu kadardı. Nerede olursan ol, yılbaşı ruhunu en güzel şekilde yaşaman için Penti hep seninle beraber olacak!

Şimdi seni derhal ürünlerimizi incelemen için www.penti.com.tr adresine ya da, en yakın mağazamıza bekliyoruz! Yeni yılda da kucak kucak Penti dilemeyi unutma! ☺

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir