Protez Saç ve Folligraft arasında ki farklar Pembekariyer #evdekal

Saç dökülmesi hem hanımefendiler hem de erkekler için son aşama yıpratıcı bir durum haline gelmiştir, yavaş süregelen saç dökülmesi kelliğe kadar ilerlediği süre kişinin kendine olan itimatını kaybetmesine de niçin olabilmektedir bu sebeplerle saçlandırma sistemlerine daha çok kişinin gereksinim duyduğunu söylemek mümkündür. Kısa süre içinde saçlandırma için pek fazlaca kişinin peruk ve protez saç tercih ettiğini görebilirsiniz.

Protez saç, sektörde yığın olarak adlandırılan hazır kalıp, standart normlarda hazırlanmış saçların satışı ve yanlış uygulamalar ile oldukça yıpratılmıştır. Kolay ve süratli çözüm sunabilmek için meydana getirilen bu başarısız emekler, seçenekleri sınırı olan olduğundan kullanıcının alın yapısı ve modeli aynı olunca ortaya çıkan sonucu tahmin edebilirsiniz. Saç dökülmesi yaşayan her insanın alın yapısı, saç kalitesi, kafa yapısı, saçının dalgası, yoğunluğu ve saç rengi farklıdır bunların hepsini aynı anda hazır saçlarla verebilmek neredeyse imkânsızdır. Aslolan mesele da bu aşamada başlamaktadır. Bu tür hazır saçlar, size aradığınız konforu yaşatmak bi yana kurduğunuz hayalleri de yıkarken çevresel negatif baskılara maruz kalmanıza da sebep olur. iyi araştırma yapılmadığı takdirde uygulanan saçlar organik olmadığı ve sanki başınızda protez saç değil de bir peruk olduğu hissi uyandırabilir. Organik görünüm, kullanım rahatlığı ve sıhhat açısından değerlendirilmediğinde kişide büyük bir pişmanlığa yol açabilir. Bu yüzden, protez saç yaptırmak istiyorsanız iyi araştırmalı ve daha dikkatli davranmalısınız.

ABD’da geliştirilen Folligraft saç sistemleri, teknolojik olarak sunmuş olduğu geniş yelpazeli çözümleri ile saçlandırma sistemleri içinde her daim farkını hissettirmiştir. Hareket halinde ki bir cilt üstüne uygulanan Folligraft kişinin maksimum konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Folligraft cildin saçlı ve saçsız bölgesinde sorunsuz olarak işlevini görmeli ve cilt düzgüsel aktivasyonunu yapabilmelidir. Folligraft saç sistemlerinin, kişinin kendisine hususi tasarlanması, yarı yarıya varan hafifliği, alın bölgesi detayı, doğallığı, inceliği, hava ve su geçiren dokusu ile maksimum konfor sunar. Sizin de tercihiniz hem kaliteli hem de organik görünüme haiz bir saçlandırma sistemi ise seçiminizi Folligraft’dan yana yapmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir