Penti’den Yepyeni Bir Koleksiyon: Party Collection Pembekariyer #evdekal

Yazdan çıktık ve en sevdiğimiz etkinliklerin zamanı da geldi: Kış partileri!

Biz bayanlar hem rahat hem de şık olmak isteriz fakat bizlere her ikisini de elde eden güzel giysiler bulmakta oldukca zorlanırız. Bilhassa de kışın, işe ve okula gittiğimiz için hasta olmamaya çalışırız fakat partilerde de havalılığımızdan taviz vermek istemeyiz.

Penti bu mevzuda da gene hanımefendileri düşündü ve mükemmel bir koleksiyon geliştirdi: “Penti Party Collection”

Bu koleksiyonda öyleki şık ve havalı parçalar var ki, gittiğin partilerde her insanın gözü senin üstünde olacak!

O vakit ürünlerimizi tanıtmaya başlamış olalım…

Şu inkar edilmeyecek bir gerçek ki, braletler uzun süreden beri en büyük favorilerimizden biri! Hem rahat hem de şık olan bu parçalar, son günlerde en büyük kurtarıcımız oldu. Gömleklerin içine ya da taytların üstüne giyerek kombinlerimizi saniyeler içinde güzelleştirebiliyoruz. E şimdi biz sevmeyelim de kim sevsin?

Penti’nin Parti Collection serisinin braletleri ise tam anlamıyla inanılmaz! Siyahın ve gümüş tonlarının asaletini en iyi şekilde yansıtan ürünlerden biri. Bu koleksiyonun braletlerine alıştığında tekrar üstünden çıkartamayacaksın!

Her yerde hem rahat hem şık hem de toparlayıcı taytlar aradığını biliyoruz! Artık aramayı bırakabilirsin zira Penti yapmış oldu bile! Dokusuna fanatik kalacağın Parti Collection taytları, dolabının vazgeçilmezi olacak. Arkadaşların partiye gidelim söylediğinde saatlerce giyim aramaya son verecek ve taytını giyip çıkabileceksin! E daha ne olsun?

Birbirinden şık sütyen, bodysuit ve jartiyerlere hangi hanım hayır diyebilir ki? Bu hususi ürünler bir de siyahın mükemmeliyetiyle buluşunca, ortaya kusursuz bir görüntü çıkmış desek yeridir. Yılbaşının anlamı olan kadife tutkusunu da es geçmeyelim! Yalnız dışım değil, iç çamaşırlarım da asil ve şık olsun diyorsan, bu ürünler tam senlik!

Bu biçim transparan ve dantelli bodysuit’ler ise bu sürem oldukca moda olacak, bizlerden söylemesi!

Sen de bizim benzer biçimde siyah ve dantel aşığıysan, bu bodysuit’leri oldukca sevecek ve tüm arkadaşlarına tavsiye edeceksin! İstediğin partiye giderken de Penti taytının üzerine giyecek ve 5 saniyede şıklığınla fark yaratacaksın!

Yazımızı alt üst iç çamaşırı takımlardan da bahsetmeden bitirmeyelim! Bizce, bu güzel takımlardan dolabında bir tane de olsa bulundur! Bu sebeple seni tüm kış oldukca rahat ettireceğinin garantisini veriyoruz.

Birbirinden güzel Parti Collection ürünlerimizin daha da fazlasını görmek istersen seni derhal www.penti.com.tr adresine alalım! Unutma, kış alışverişini yapman için mağazalarda da seni bekliyor olacağız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir