Erkek Kasket Şapka Modelleri Pembekariyer #evdekal

Adam kasket şapka modelleri inceleyin
İtalian kasket şapka modeli
İtalian kasket şapka modeli
İskoc stili kasket sapka
İskoc stili kasket sapka
David beckham italyan kasket Şapkası
David beckham italyan kasket Şapkası
İngiliz stil erkek kasket şapkası
İngiliz yoldam adam kasket şapkası
Peaky blinders ingiliz tarz kasket şapka
Peaky blinders ingiliz biçim kasket şapka

Adam Kasket Şapka Modası Gündemde!

Soğuk kış aylarında adamların kurtarıcısı olan kasket şapkalar birbirinden değişik duruşları ile ilgi çekmeye devam ediyor. Her sezona hususi olarak hazırlanan adam kasket şapka modelleri siyah, gri, kahverengi benzer biçimde tonlarda üretilirken desenli seçenekleri de bulunuyor. Ön kısmı sert mukavva ile desteklenmiş, üst kısmı yumuşak ve koruyucu bir hale getirilmiş olan kasket şapkalar maskülen bilgileri ile öne çıkıyor.

Adam Kasket Şapkalar Olgunluğun Göstergesi!

Öteki şapka modellerinden değişik olarak olgun erkekler tarafında tercih edile kasket şapka modelleri bununla beraber zenginliğin de bir göstergesi olarak tercih edilebiliyor. Çoğu zaman olgun görünmek isteyen genç adamların kullandığı kasket şapkalarda keten ve ya kadife modeller rahatlığın ve doğallıktan yana olmanın göstergesi olarak biliyor. Ek olarak adamların Retro tarzını yansıtmak adına kullandıkları şapka modeli de kasket şapka oluyor.

Geçmişe Dönmek İsteyenlerin Tercihi!

Adam kasket şapka modası günümüz şartları içinde nostaljiyi yakalamak isteyenlerin tercihi oluyor. Retro ve Vintage akımlarının da modadaki en belirgin hallerinde olan kasket şapkalar, yağmurlu bir akşamda bisikletiyle sevgilisine giden erkekleri hatırlatması ile birazcık da romantizm kokuyor.

İngiliz Mi, İskoç Mu?

Adam kasket modelleri içinde İngiliz kasketleri ve İskoç kasketleri bulunuyor. Ek olarak İtalyan kasket modellerinin de bulunmuş olduğu şapka dünyasında bazı kasketlerin ön kısmı oval olurken bazıları köşeli olabiliyor. Yüz tipine bakılırsa tercih edilebilecek olan kasket modellerinde üst kısmı oldukça kabarık olan ve kasketin ön kısmındaki mukavvalı kısmı dahi kaplayan modeller hazırlanabiliyor.

Kaşmir ve Balık Sırtı Dokunuşlarla Kasket Modası

Erkekler için hazırlanan şapka modelleri içinde kış temalı şapka dendiğinde akla ilk gelen seçeneklerden olan kasketli şapka modelleri oldukça ilgili çekici duruyor. Entelektüel ve olgun duran bu şapkalarda balıksırtı ve kaşmir kumaşların kullanılması hem başın soğuktan korunmasını sağlıyor hem de erkeklere çekici bir bakış kazandırıyor. Bilhassa kaban ve ya pantolon ile kombinlenebilen kasket şapka modelleri yağmurlu ve karlı havalarda tercih edilebiliyor. Tek renk ya da ekose kumaşlarla hazırlanmış olan kasket modelleri de erkekler tarafınca revaç gören tasarımlardan oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir