En ucuz tek taş yüzük Modelleri Pembekariyer #evdekal

Assos Tektaş pırlanta yüzük 945 TL
Altınplaza altın tek sıra taşlı tektaş yüzük modeli: 671.93 TL
Blue Diamond 0,30 Karat görünümlü pırlanta tektaş yüzük: 759 TL
Koçak 14 ayar altın sarı beyaz tektaş yüzük: 774 TL
Love Pırlanta 0.5 karat efektli pırlanta tektaş yüzük: 682 TL
Zen Pırlanta 0.04 Karat tektaş pırlanta yüzük: 880 TL

Tek Taş Yüzük Niçin Mühim

Günümüzde tek taş yüzük demek evlilik teklifi anlamına gelmektedir. Şık ve hoş bir görünüm sunmasının yanı sıra zarif ve güzel duyu bir görünüm sunmanın yanı sıra oldukça da anlamlı bir hediyedir. Anlam mevzusu oldukca duyarlı olduğundan her şeyi düşünerek hareket etmeniz gerekiyor.  Eğer kafanızda kız arkadaşınıza ciddi bir adım atmaya dair fikir yok ise yüzüğün taşımış olduğu anlamından dolayı bunun yerine kolye, bilezik benzer biçimde armağanları tercih etmenizde yarar var.

Tek Taş Yüzüğün Önemi

Tek taş yüzük evlilik teklifini şu demek oluyor ki bir yaşam birlikteliği nitelemektedir. Tek taşı mühim kılan taşının kıymeti değil hissettirdiği histir. Sözgelişi sevgilinize alacağınız yüzüğün içine tatlı sözler yazdırmanız ve onunla bir yaşam olmak istediğinizi göstermeniz tek taş yüzüğün önemi konusunu açıkça belirtir.

Hislerin yanı sıra tek taş yüzüğün nesnel anlamı ve önemi ise Yunan dilinde yenilmez sonsuz güç anlamını taşır.  Mısır devletinde ise yüzük parmağı âşıkları birbirine bağlayan bir yol olduğu tek taş yüzüğün ise bu damarın şu demek oluyor ki yolun anahtarı olduğu düşünülmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir