En çok tercih edilen kadın mont ve kaban markaları Pembekariyer #evdekal

KADIN MONT VE KABAN MARKALARI HAKKINDA

Kış mevsiminin kendisini göstermeye başladığı şu günlerde, hanımefendilerin kış için alışveriş telaşı sarmış durumda. Bilhassa kışlık giyim alışverişi yapılırken en oldukça kararsız kalınan mevzu mont ve kaban seçiminde yaşanır. Gömlek, bluz,kazak,etek alırken harcadığımız vakit ve para mont ve kaban alırken üç kat daha fazladır. Kaban ve mont alırken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir kaç püf noktası vardır. Bu püf noktaları bilmeden alınan kaban ve mont, büyük bir hayal kırıklığı yaşamanıza niçin olacaktır. Ilk olarak kaban ve mont seçiminde marka kıymeti olan kaliteli kumaşların kullanıldığı ürünleri tercih etmeye itina gösterin. Fiyatının uygunluğuna aldanıp aldığınız kaban ve mont büyük olasılıkla polyester veya naylon türevi kumaşlar kullanılarak üretilmiş anlamına gelir.  Uzun seneler yıpranmadan kullanabileceğiniz kaban ve monta haiz olmak istiyorsanız markayı ve kaliteyi tercih edip yüklü miktar parayı da gözden çıkarmalısınız. Kış alış verişinde kaban ve mont için hangi markayı almaları gerektiği mevzusunda kararsız kalanlara destek olması için, bayanlar içinde en oldukça tercih edilen kaban ve mont markaları hakkında tavsiyelerde bulunacağız.

KADINLARIN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ KABAN VE MONT MARKALARI

BURBERRY KADIN MONTU VE KABAN
Dünyanın en meşhur markalarından önde gelen burberry bu marka kıymetini kazanmak için kaliten asla taviz vermeyerek moda hayatına adını altın harflerle kazımıştır. Birçok hanım kaban ve mont tercihini bu markadan yana kullanmaktadır. Verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden Burberry kısa süre kullanacağınız ürünler değil oldukça uzun seneler kullanılabilen kaban ve mont modellerini satışa sunmaktadır.

ZARA KADIN MONTU VE KABAN
Türkiye’de ve dünyanın her yerinde onlarca mağazası bulunan zara bayanlar içinde en oldukça tercih edilen markalar arasındadır. Son moda trendleri takip ederek satışa sunulan kaban ve montlar her renk ve model alternatifleriyle hanımefendilerin beğenisine sunulmaktadır. Markanın ürün kalitesi kuşku duyulmayacak kadar. Tercihini zara’dan yana kullananlar asla pişman olmaz.

MANGO KADIN MONTU VE KABAN
Mangonun kurucularının Türkiye’den İspanya’ya göç eden iş adamlarının olması mango markası olarak Türkiye’ye daha çok yatırım yapma sebepleri arasındadır. Markanın dünya ülkeleri içinde en oldukça ürünün satılmış olduğu ülkelerin ilk sıralarında Türkiye yer almıştır. Hanımefendiler içinde bu kadar oldukça tercih edilme sebebi tüm ürünlerinde çağıl çizgiler ile şıklığı bir arada kullanmasıdır. Markanın ürün kalitesi oldukça iyidir.

NETWORK KADIN MONTU VE KABAN
2019 kış kolleksiyonu ile bu senenin moda çizgilerini şimdiden belirleyen network birbirinden şık ve güzel hanım kaban ve mont modelleriyle vitrinlerdeki yerini almış durumda. Bu senenin favori renkleri olan haki ve camel tonlarını kaban ve mont modellerinde kullanılmıştır.

KOTON KADIN MONTU VE KABAN
Kışlık kaban ve mont markaları hakkında data  verirken en sırayı koton markasına ayırmış olmamız son olarak tercih edeceğiz markadır anlamına gelmemektedir. Aksine Türkiye’de hanımefendilerin en oldukça alış veriş yapmış olduğu markalar içinde koton zirveyi zorlamaktadır. Yüzlerce ürün çeşidi bulunan marka kalite olarak kendini ispatlamıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir