Dünyanın en çılgın 5 Ev Pembekariyer #evdekal

Drina Nehri üstündeki bir kaya üstüne inşa edilen bir ev 22 Mayıs 2013 tarihinde Belgrad’dan ortalama 160 km (99 mil) batı Sırp kenti Bajina Basta civarlarında görülüyor. Ev 1968 senesinde bir grup genç tarafınca Nehrin üstündeki kayaların, yapımında yer alanların içinde yer edinen evin sahibine gore, ufak bir barınak için ideal bir yer olduğuna karar verdi.

12 Mayıs 2015 tarihinde Lübnan’ın Miziara köyünde bir tayyare evi. Miziara, antik Yunan tapınaklarına ve Mısır harabelerine benzeyen ya da bir Airbus A380 şeklinde inşa edilen konut evleri inşa etmekten gurur duyuyor.

5 Temmuz 2010 tarihinde İsveç’teki Harads köyünde Treehotel’in arazisinde inşa edilen kabin. Şimal İsveç’teki uzak bir köyde açılacak yepyeni bir otel konsepti, rahat bir ağaç evini dünyaya taşımayı hedefliyor. Tasarım bilincine haiz gezginler için derslik hedefi

Yüzen Seahorse evinin tam ölçekli bir maketi, müşterilerin 9 Mayıs 2016 tarihinde Dubai World’ün sularında ziyaret etmeleri için hazırlanmıştır. Seahorses, Avrupanın Kalbi olarak adlandırılan iddialı daha büyük bir otel gelişiminin parçasıdır. Dünya sahnesine ilgisi, Dubai’nin sahilinde uzun süre kalmış Dünya şeklindeki ada projesi

Cenup Afrika’nın “ayakkabı evi”, 1990 senesinde eşi Yvonne için inşa edilen sanatçı ve otel müdürü Ron Van Zyl’in çalışmasıdır. Ayakkabı, Van Zyl’in ahşap oymacılığını sergileyen ufak bir müzeye ev sahipliği yapmaktadır. Ayakkabı, sekiz kişilik bir misafirhane, kamp yeri, restoran, havuz ve bar içeren bir kompleksin parçasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir