Burçlara Özel Parti Kıyafeti Önerileri Pembekariyer #evdekal

Partilerde hem şık olmak hem de kendine özgü tarzını gözler önüne sermek istediğini biliyoruz ve gene senin için; “Burçlara Hususi Parti Giysisi Önerileri” yazımızla işte karşındayız! Parti Collection serimizden seçtiğimiz birbirinden hususi bu ürün önerilerini oldukça seveceğinden de bir fazlaca eminiz!

 

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Hem asaleti hem de samimiyeti tek bir bedende toplamayı başarabilen Koç hanımına koleksiyonumuzdan mükemmel bralet önerilerimiz var! Siyah olanı günlük olarak, gri olanı ise istediğin her partide tercih edebilirsin! O süre ikimiz de sana bir sır verelim… Tüm gözler gene senin üstünde olacak!

 

Boğa (21 Nisan-21 Mayıs)

Yaratıcılığı ve özgüveni ile malum Boğa hanımına ise; istediği her yerde giyip, gittiği her yeri de parti salonuna çevirsin diye, en güzel braletlerimizden birini öneriyoruz. İşte şimdi, siyahın şıklığını konuşturma zamanı! Bunu ise en iyi Boğa hanımının yapacağını biliyoruz!

 

İkizler (22 Mayıs-21 Haziran)

Parti denince akla ilk kim gelir? Asla emsalsiz doğal ki İkizler bayanı! Eğlenmeyi bilmek de bir hünerdir ve bu da İkizler’den sorulur! Bu yüzden bu burcun birbirinden güzel hanımlarına, hem şık hem de keyifli iki parça önerelim dedik. Gri simli olanı tüm gözleri üstüne çekmek istediğin gecelerde, siyah olanı ise gönlünden geçen her gecede tercih edebilirsin!

 

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Bir Yengeç hanımını en oldukça ne mutlu eder? Doğal ki hem rahat hem de parıltılı giysiler! Haklıyız değil mi? O süre seni bu şekilde alalım…

Bu kombinin hem rahatlığı hem de şıklığına fanatik olacak ve asla üstünden çıkartmak istemeyeceksin! Hem birbirinden keyifli partilerin, hem de havalı görünmek istediğin her günün için bu ürünler vazgeçilmezin olacak!

 

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Aslan demek, fark yaratmak anlamına gelir. Farkını en şık şekilde ortaya koyman içinse sana doğal ki bu bodysuit’lerimizi önermekten başka çaremiz kalmıyor! Dantelin asil duruşu sana tüm gece mükemmel hissettirecek!

 

Başak (24 Ağustos-22 Eylül)

Mükemmeliyetçi Başak’lara ne önersek diye 1 dakika bile düşünmedik, bu sebeple bu kadife ekip adeta Başak bayanları için tasarlanmış!

Siyah ve kadifenin muhteşem uyumuna fanatik olmamak elde değil. Bu ekip eminiz ki, senin de favorin olacak!

 

Terazi (23 Eylül-23 Ekim)

Zariflikleriyle tanınan Terazi hanımlarına ise kendileri şeklinde zarif, simsiyah bir ekip önermek istedik. Bu kombinin ışıltısına ve rahatlığına bayılacaksın! Partideki tüm kızlardan da “Acaba nereden almış?” fısıltıları duyacaksın!

 

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Akrep hanımının siyaha ve gizeme düşkünlüğünü hepimiz bilir. Bu şekilde gizemli bayanlar içinse önerilecek en güzel şey havalı bir jartiyer ekibi olur diye düşündük! Bir tek dış giyimim değil, iç çamaşırlarım da havalı olsun diyen hanımefendilere bu kombin oldukça iyi gelecek!

 

Yay (23 Kasım-21 Aralık) 

Yay hanımlarına ise tavsiyemiz doğal ki en iddialısı her neyse o olacak! Bu takımlara kimse basit iç çamaşırı diyemez, adeta bikini gibiler! Parıl parıl ve hafifçe, bununla birlikte rahat! Aramızda kalsın fakat, biz bu ekibi senenin en şık ve en rahat ekibi seçiyoruz! Bunu deneyip onaylaması da doğal ki artık Yay’ların işi!

 

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Gelelim gene kadife ve siyahın uyumuna… Bu efsaneleşmiş uyumu en iyi bilenlerden birinin de Oğlak’lar bulunduğunu düşünüyoruz. Eminiz ki bu bralet ve bodysuit, kışının ve partilerinin favori ürünü olacak. Altına bir Penti taytla, işte partiye hazırsın!

 

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Birisi tayt ve bralet rahatlığı mı dedi?

Kova bayanı için giyimdeki en mühim etkenin rahatlık bulunduğunu biliyoruz. Peki bir partide iyi mi hem rahat hem de şık olunabilir? Doğal ki Penti’yle! Bizce bu kombini hafızana kazı!

 

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Işıltı, ışıltı, ışıltı! Sonuza kadar şıklık!

Sevgili Balık bayanı, bu braletin dokusu ve kumaşıyla aşk yaşayacaksın! Bu kombinin senin için mükemmel bir seçim olduğunda hemfikirsek, en kısa zamanda mağazalarımıza uğramayı unutma! Kış partilerinin gözdesi gene sen olacaksın!

O süre, her burca hususi birbirinden güzel önerilerimizle sen de tüm partilerin aranan adı olmak istiyorsan seni derhal www.penti.com.tr adresine ya da en yakın mağazamıza bekliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir